na komáre

ANTIFF Exclusive – prírodný repelent 2v1

Antiff je prírodný repelent 2v1. Dá sa nastriekať ako prevencia proti uštipnutiu ale aj hneď na miesto uštipnutia komárom, včelou, osou, ovadom a podobne. Vyhnete sa tak nepríjemným opuchom a svrbeniu. Hlavným komponentom je eukalyptový olej, ktorý spolu s ostatnými prírodnými zložkami tvoria s100 percentný prirodzený produkt bez chemických prídavkov. Jeho typická eukalyptová vôňa odpudzuje otravný hmyz. Ideálny pre milovníkov prírody a hlavne účinný na ochranu proti kliešťom a komárom.

chcem kúpiť

PREDATOR repelent spray 16 % 150 ml

Suchý sprej má veľmi príjemnú a jemnú vôňu. Zabudnite na typický zápach po repelentoch na hmyz. Dá sa jednoducho aplikovať na pokožku a aj na šaty. Zaručuje ochranu pred bodavým hmyzom a komármi typickými pre stredoeurópske podnebie. Veľmi efektívny a nevyhnutný nielen pri prechádzkach v prírode. Klinicky testovaný a vhodný aj pre malé deti.

 

chcem kúpiť

PREDATOR FORTE repelent spray 25 % 150 ml

Ideálny repelent pri športovej aktivite alebo zvýšenej námahe. Vydrží dokonca až 8 hodín vďaka ochrannej bariére, ktorú vytvára na pokožke. Oceníte to hlavne pri dlhších pobytoch v prírode alebo pri vode. Funguje vynikajúco a ochráni na 100 percent pred komármi, ovadmi, kliešťami a aj tropickým hmyzom. Má jemnú vôňu, ktorá len spríjemňuje jednoduchú aplikáciu produktu na kožu a na odev. Vďaka jeho špeciálnej formule je vhodný aj pre deti od 2 rokov.

chcem kúpiť

PREDATOR JUNIOR repelent spray 15 % 150 ml

Tento aerosólový repelent je určený pre deti od 3 mesiacov a pre ľudí s veľmi citlivou pokožkou. Pôsobí nielen proti kliešťom, komárom a ovadom ale aj proti všiam. Dokonca, vďaka UV filtru, poskytuje ochranu proti slnečnému žiareniu. Aj keď nemá dlhú dobu pôsobenia (4 hodiny), pre malé detičky to úplne stačí. Bezpečnostná poistka proti náhodnému použitiu, praktické balenie a jednoduchá aplikácia sú veľkými výhodami tohto repelentu. Už hneď po prvom použití sa stane povinnou výbavou pre rodiny s malými deťmi.

chcem kúpiť

Autan Protection plus repelent sprej 100ml

Sprejový repelent Autan Protection Plus zaručuje  maximálnu ochranu pred komármi, ovadmi a iným hmyzom. A to hlavne v extrémnych situáciách, kde je zvýšená prítomnosť hmyzu ako pri vode, vlhkých lesoch, či pri dovolenke na tropických miestach. Vytvára na koži ochrannú bariéru, ktorá trvá 6 ž 8 hodín. A to aj pri športe alebo inej aktivite, pri ktorej sa veľa potí. Je účinný voči všetkým druhom komárom, aj proti nebezpečným tigrovaným komárom. Jeho špeciálne zloženie je vhodné aj pre citlivejšie pokožky a teda aj pre deti. Praktické 100ml balenie sa zmestí do každej kabelky a vďaka efektívnej ochrane proti bodavému hmyzu je nevyhnutnou výbavou na celé leto.

chcem kúpiť